Російського клоуна не пустили на Тиждень російського кіно в Лондоні

5 Грудня 2018 15:25

Британський уряд почув прохання української влади та відмовив російському актору, який активно підтримує терористів “ДНР” на Донбасі Івану Охлобистіну відвідуватизаходи в рамках Тижні російського кіно, що проходить у Лондоні.

Про це повідомляють російські ЗМІ.

“Я не знаю, чесно кажучи, для мене ця ситуація в новинку в силу геополітичних змін. Тому я волію не розбиратися, я існую в середовищі своїх колег, професіоналів, і мені цього цілком достатньо”, – передає слова Охлобистіна джерело.

Як відомо, на Тижні російського кіно, куди актора не пустили, презентують і стрічку за його участю. Вона має назву  “Временные трудности”. Однак він її там представити не зможе.

Представник Охлобистіна Максим Брусніцин заявив, що заборона на його появу на заходах “ніяк не пов’язана з українськими активістами”, які вимагали не пускати Охлобистіна.

Раніше депутат Верховної Ради України Антон Геращенкозвернувся до прем’єр-міністра Великобританії Терези Мей з вимогою відмовити в допуску на територію Британії “мракобіса” Охлобистіна. Він заявив, що дозвіл на в’їзд  акторові, який підтримує терористів “ДНР”, буде політично суперечливим і попросив роз’яснити позицію Британії з цього питання.

Нагадаємо, два роки тому СБУ відкрила кримінальне провадження щодо Івана Охлобистіна за ч. 1 статті ККУ 258-3 (створення терористичної групи чи терористичної організації).

У той же час “Миротворець” вніс Охлобистіна  у список ворогів України через підтримку терористів “ДНР”.

В грудні 2016-го Охлобистін з рук ліквідованого ватажка бойовиків Олександра Захарченка отримав “паспорт” “ДНР”.

Крім того, Латвія також  заборонила актору відвідувати країну.

https://znaj.ua/society/192205-britaniya-nas-pochula-ohlobistinu-v-londoni-dali-nogoyu-pid-zad