За 2018 рік у Києві різко зросла кількість населення

21 Лютого 2019 15:00

За минулий рік офіційних киян стало на 17 тисяч більше. Це останні дані головного управління статистики Києва, але неофіційна цифра насправді в рази більша.  Експерти також порахували, що у столиці мешкає більше жінок – 54%, а середній вік киян – 39 років.

“За останніми соціологічними даними, у столиці зареєстровано близько трьох мільйонів жителів, за неофіційною статистикою – 4 мільйони. І щороку кількість столичних мешканців збільшується. Найчастіше в столицю їдуть з Київської, Черкаської, Чернігівської та Вінницької областей. Здебільшого за заробітками та перспективами”, – розповіли у студії.

Зазначається, що щоранку до Києва в’їжджають, а ввечері – виїжджають 560 тисяч людей. Це як третина населення всієї Київської області. Величезний потік людей до Києва критично перевантажує інфраструктуру міста.

За минулий рік у Києві офіційно зареєстрували 17 тисяч нових жителів, за неофіційними даними ця цифра – в рази більша. За прогнозами демографів, у 2025 році в столиці житиме понад 5 млн людей.

Нагадаємо, за роки незалежності населення України зменшилось на десять мільйонів осіб.

https://www.unian.ua/society/10454571-stolicya-ne-gumova-za-2018-rik-u-kiyevi-rizko-zrosla-kilkist-naselennya.html