«Голос води» зазвучить у Києві

13 Березня 2019 13:21

23 березня, до міжнародного Дня Води, прозвучить перша симфонія, створена природною водою спільно з відомими українськими музикантами THE MANEKEN, ONUKA, DAKHA BRAKHA і KATYA CHILLY.

Музичний арт-перформанс «Голос води» від Моршинської пройде на Контрактовій площі. Він буде підтриманий живим виступом всіх учасників проекту і масштабним світловим шоу від Front Pictures.

Спеціально для проекту «Голос води» були створені унікальні музичні інструменти, на яких свою мелодію грає жива природна вода карпатських водоспадів, гірських річок і озер.

«Вода – це душа Карпат і головний двигун в нашій музичній композиції. Участь в “Голосі води” важко назвати роботою, – поділився композитор і саундпродюсер проекту Євген Філатов. – Я пишаюся тим, що став одним з творців такого нестандартного і цікавого проекту “Голос води”, який тепер почує весь світ ».

Зйомки кліпу проходили в 12 місцях по всій Західній Україні, і кожен з музикантів вибрав свій куточок, близький йому за настроєм і світовідчуттям. Так, наприклад, KATYA CHILLY сподобався Манявський водоспад, DAKHA BRAKHA вибрали Стежку Довбуша біля Яремчі. А ONUKA і THE MANEKEN – Свидовецький хребет, озеро Догяска.

Проект «Голос води» передає магію, красу, силу і душу Карпат, а також нагадує про важливість природи, її збереження і захисту. В рамках соціальної місії проекту частину коштів від продажу лімітованої серії мінеральної води «Моршинська» «Голос води» буде спрямована на програми з відновлення екосистем Карпат Всесвітнього фонду природи WWF Україна.

Приходь і почуй першу симфонію, створену природною водою і людьми!

Де: Контрактова площа

Коли: субота, 23 березня о 19:30

Вхід вільний. Живий звук.

https://lenta.ua/ua/u-kievi-vpershe-zazvuchit-golos-vodi-spilno-z-the-maneken-onuka-dakha-brakha-i-katya-chilly-7898/