ВР проголосує за мовний законопроект після президентських виборів, залишається 250 поправок

12 Квітня 2019 16:30

Верховна Рада України ухвалить рішення щодо законопроекту про функціонування української мови як державної (№5670-д) на наступному пленарному тижні, повідомив голова парламенту Андрій Парубій.

“Наступного пленарного тижня ми перейдемо до ухвалення закону про функціонування української мови як державної”, – сказав спікер, закриваючи вечірнє пленарне засідання парламенту в четвер.

З огляду на це він закликав парламентаріїв до максимальної мобілізації на наступному пленарному тижні та пообіцяв не підписувати документи для відряджень у цей період.

Як передає кореспондент агентства “Інтерфакс-Україна”, в четвер народні депутати продовжували розглядати поправки до другого читання мовного законопроекту. Вони пройшли 1832 поправки з 2082 внесених. Отже, парламентарії мають розглянути ще 250 поправок, після чого зможуть перейти до голосування за проект закону в другому читанні.

Згідно з календарним планом, наступний пленарний тиждень відбудеться 23 – 26 квітня. Поточний пленарний тиждень завершиться в п’ятницю, 13 квітня, проте цього дня вже традиційно в парламенті не відбуваються голосування, нардепи проводять годину запитань до уряду і виступають з трибуни

Другий тур голосування на виборах президента України відбудеться 21 квітня.

Як повідомлялося, Верховна Рада почала розглядати законопроект №5670-д про забезпечення функціонування української мови як державної на пленарному засіданні 28 лютого 2019 року.

https://ua.interfax.com.ua/news/political/580098.html