Гриценко прокоментував свій заочний арешт у Росії

14 Квітня 2019 11:32

Лідер партії “Громадянська позиція” та екс-кандидат у президенти Анатолій Гриценко  прокоментував звинувачення Росії в публічних закликах до здійснення терористичної діяльності на території РФ та свій заочний арешт Басманним судом Москви. Своє звернення від опублікував у Facebook.

“Мотиви тут виключно політичні, і переслідування виключно політично мотивоване. Росія не хоче бачити ні в нашому майбутньому парламенті, ні в уряді сильних людей, які будуть твердо відстоювати інтереси України”, — написав політик.

Згідно з рішенням московського суду, Гриценка звинуватили в “публічних закликах до здійснення терористичної діяльності на території Росії”. Як уточнила прес-секретар суду Юнона Царьова, його також оголошено в розшук. За її словами, запобіжний захід почне діяти з моменту його екстрадиції до Росії або з моменту затримання на російській території.

“За версією Слідкому РФ, Гриценко у 2014 році під час прямої трансляції телерадіокомпанії “Студія 1+1” виступив із публічним закликом до здійснення терористичної діяльності на території РФ шляхом підриву залізничних поїздів. Другий епізод пов’язаний з його закликами в ефірі телеканалу “112 Україна” 2 липня 2017 року до здійснення терористичної діяльності на території Москви і Таганрога”, – пишуть російські ЗМІ.

https://today.ua/grytsenko-prokomentuvav-svij-zaochnyj-aresht-u-rosiyi/