Заява Ніщука обурила українців

17 Квітня 2019 13:30

У зв’язку з пожежею в Нотр-Дам-де-Парі, міністр культури України Євген Нищук запропонував відправити українських реставраторів до Парижу

Про це він написав у відповідному пості на своєму акккауте в соціальній мережі Фейсбук.

«Робота Мінкультури – збереження для майбутніх поколінь усіх культурних та історичних пам’яток, мистецьких надбань, яким володіє Україна. І ми, як країна, яка втрачає спадщину на окупованих територіях, як ніхто інший знаємо, як боляче спостерігати це вживу … Від себе хочу зазначити, що готові максимально швидко направити своїх кращих фахівців і реставраторів для робіт по відновленню Собору », – написав міністр культури Нищук.

Однак, здавалося б, благі наміри викликали справжнє обурення від українців. Вони вирішили нагадати Нищук про те, що в самій Україні маса історичних і культурних архітектурних будівель, які знаходяться в критичному стані і потребують негайної реставрації.

«Українські замки відреставрувати не хочете, силами тих фахівців? Французи якось без вас упораються, напевно »,« Ми втрачаємо спадщина не тільки на окупованих територіях, тільки в Львівській валяться замки, палаци костели, до яких немає ніякого діла а в інших регіонах »,« А назвіть об’єкти, які ці фахівці у нас відреставрували? »,« Вишліть краще майстрів для побудови концертного залу Національного симфонічного оркестру України! 23 роки колектив без приміщення! Ганьба! », – написали розгнівані користувачі. Більш того, ними були надані фотографії українських замків, які потрібно відреставрувати.

Раніше повідомлялося, що пожежникам вдалося згасити велике загоряння в паризькому соборі Нотр-Дам-де-Парі.

Про це повідомляє Figaro з посиланням на офіційного представника пожежників Парижа Габріеля Плюса.

Рятувальники продовжують стежити за рештою осередками загоряння і охолоджувати гарячі конструкції, щоб пожежу не відновився.

Президент Франції Еммануель Макрон похвалив рятувальників за їх роботу. «Завдяки їх хоробрості гіршого вдалося уникнути», – заявив він.

https://politeka.net/ua/news/society/993810-ministr-kultury-razozlil-ukraincev-zajavleniem-o-notr-dame-pozor/