“Пробіг під каштанами” у Києві збере понад 16 тисяч учасників

24 Травня 2019 13:31

 

Фото з сайта probeg.kiev.ua

Наступної неділі, 26 травня, у Києві на День міста відбудеться наймасштабніший спортивно-благодійний захід України – “Пробіг під каштанами“. Очікується, що участь у події візьмуть понад 16 тисяч людей.

Про це повідомили організатори заходу, інформує UATV.

Забіг розпочнеться на майдані Незалежності. Учасники будуть розподілені на шість стартів, кожен з яких має свою дистанцію. Так, уже традиційними є “Благодійний пробіг” (~5 км), “Спортивний пробіг” (5 км), “Пробіг мужніх” (~300 м), “Пробіг у ходунках” (10 м) та “Дитячий пробіг” (довжина дистанції залежатиме від віку). Цього року цей список поповнили також “Пробіг із собакою” та “Пробіг наосліп”.

“Благодійний “Пробіг під каштанами” – подія, без якої уже не можна уявити Київ. Щороку у заході беруть участь тисячі бігунів, за допомогою яких лише минулого року вдалося зібрати рекордні два мільйони гривень для Центру дитячої кардіології та кардіохірургії МОЗ України. Це єдиний на всю країну заклад, де оперують діток із вродженими вадами серця з перших годин життя. І саме його захід підтримує уже 18-й рік поспіль”, – розповіла ініціатор та організатор “Пробігу під каштанами” з 1993 року Ірина Кузнєцова.

Один із нових стартів “Пробіг наосліп” допоможе зібрати кошти на створення Центру запобігання дитячій сліпоті у стінах Інституту очних хвороб і тканинної терапії ім. В. П. Філатова в Одесі.

Для участі у “Пробігу під каштанами” потрібно зареєструватися і сплатити благодійний внесок у сумі 200 гривень. Це можна зробити до 22 травня на сайті probeg.kiev.ua, особисто в офісі (вул. Золотоустівська, 10-12, оф. 4), або ж безпосередньо у день проведення заходу 26 травня на майдані Незалежності.

Зазначається, що кошти, які вдасться зібрати, організатори передадуть Центру дитячої кардіології та кардіохірургії МОЗ України, Інституту очних хвороб і тканинної терапії ім. В.П. Філатова на придбання обладнання та витратних матеріалів, а також Фонду “Happy Paw” для купівлі необхідних матеріалів у притулок для тварин.

Старти відбуватимуться за наступною програмою:

9:00. “Пробіг у ходунках” – для малюків, які лише вчаться ходити. Свою дистанцію у 10 м вони долатимуть за допомогою батьків. Відбудеться це на головній сцені заходу.

9:30. “Дитячий пробіг” – для дітей до 15 років. Передбачено чотири дистанції залежно від віку.

10:00 “Спортивний пробіг” – забіг на швидкість, під час якого професійні спортсмени та учасники із спеціальною спортивною підготовкою бігтимуть дистанцію у 5 км. Серед чоловіків і жінок переможці визначатимуться окремо.

10:10 “Пробіг мужніх”, під час якого учасники в інвалідних візках та на милицях подолають свою дистанцію у 300 м.

10:20 “Пробіг наосліп” проходитиме у парах: один учасник одягне пов’язку на очі, а інший візьме його за руку і допомагатиме подолати (пройти чи пробігти) дистанцію.

10:40 “Пробіг із собакою” на дистанцію близько 600 м.  Внески, зібрані на цьому старті, спрямують Фонду “Happy Paw” на придбання необхідних матеріалів у притулок для тварин. Промо-зона партнера для чотирилапих працюватиме з 09:00 до 14:00.

11:00. “Благодійний пробіг”. Цей забіг доступний як для досвідчених спортсменів, так і для людей без спеціальної підготовки. Довжина дистанції – 5 км. Традицією “Благодійного пробігу” є Парад корпоративних команд. Учасники бігтимуть за маршрутом: майдан Незалежності – вул. Хрещатик – пл. Л.Толстого – вул. В. Васильківська – розворот на вул. Ділова та рух у зворотному напрямку – вул. В.Васильківська – вул. Хрещатик – майдан Незалежності. Призові місця не передбачені.

https://uatv.ua/probig-pid-kashtanamy-u-kyyevi-zbere-ponad-16-tysyach-uchasnykiv/