Українці в усьому світі вимагають покарати убивць Гандзюк

19 Травня 2019 12:51

В Україні та за кордоном сьогодні пройшли численні акції з вимогою покарати винних у вбивстві радниці мера Херсона, громадської активістки Катерини Гандзюк. У столиці акція “Україна запитує: хто замовив Катю Гандзюк” проходила поряд з Адміністрації президента, під час її проведення виступав батько загиблої, повідомляє “Громадське”.

Подібні заходи відбулися також у понад 50 населених пунктах країни: у Білій Церкві, Ірпені, Обухові, Вінниці, Луцьку, Нововолинську, Дніпрі, Костянтинівці, Слов’янську, Маріуполі, Торецьку, Краматорську, Житомирі, Ужгороді, Запоріжжі, Кривому Розі, Бердянську, Одесі тощо.

За кордоном акції провели в Берліні, Карлсруе, Страсбурзі, Парижі та Варшаві. Під час проведення заходів зіткнень і затримань не було. За останні п’ять років, після “Євромайданів” у регіонах, це перша всеукраїнська акція національного масштабу.

Активісти зазначають, що новообраний президент Володимир Зеленський повинен продемонструвати новий рівень контролю за розслідуванням резонансних злочинів.

https://dt.ua/UKRAINE/u-ponad-50-mistah-ukrayini-ta-svitu-vimagali-pokarati-vinnih-u-vbivstvi-gandzyuk-311747_.html