У парку Шевченка – “Відкрита музика”!

13 Червня 2019 13:25

Проект Відкрита музика міста запрошує на особливий концерт в парк ім. Тараса Шевченка в Києві. Творча майстерня Мирослави Которович і камерний ансамбль Артехатта виконають добре відомі шедеври світової класичної музики, що стали саундтреками до кінофільмів. У 2-х годинному концерті прозвучать музика з фільмів Вісім з половиною, Дольче Віта, Список Шиндлера,Безславні виродки, Тіні забутих предків та ін. Музичні історії розповідатиме ведуча Мар’яна Головко. Вхід на концерт вільний.

«Ми прагнемо створити новий вид культурного дозвілля, зробити класичну музику ближчою до людей, винісши її зі стін концертних залів і консерваторій в простір відкритих майданчиків. Формат виступів покликаний дати нове життя і сучасну інтерпретацію традиції міських концертів», – розповіла автор проекту Марія Дідковська.

А після закінчення концерту на гостей чекає сюрприз.

Стараннями агентства Leo Burnett Ukraine стартує проект Каннсерваторія – на великому екрані покажуть рекламні ролики – потенційні переможці фестивалю Cannes Lions (Каннські леви). Це найбільший фестиваль і найпрестижніша премія в рекламній і творчій індустрії світу.

Подія починається о 19-00. Майданчик обладнаний місцями для сидіння гостей, для дітей передбачені ігрові зони.

Нагадуємо, проект Відкрита музика міста однойменного благодійного фонду стартував в 2018 році. Тоді в парку ім. Тараса Шевченка та на майданчику перед Національним музеєм історії України відбулося п’ять безкоштовних open-air концертів класичної музики, які відвідали понад 10 000 киян і гостей столиці.

https://style.nv.ua/ukr/kultura/vidkrita-muzika-mista-v-parku-shevchenka-vidbudetsya-pershiy-koncert-v-yakomu-prozvuchit-muzika-z-kino-50026763.html