У Києві відкрилася виставка сучасного фотомистецтва “Метамодерн: Пошук досконалості”

18 Липня 2019 15:02

У музейно-виставковому центрі Музею історії Києва у середу, 17 липня, відкрилася виставка сучасного фотомистецтва “Метамодерн: Пошук досконалості”. В експозиції представлені роботи 15 українських фотохудожників.

Свій погляд на мистецтво в епоху змін продемонстрували Ярослав Голубчик, Володимир Бахтов, Олексій Єфременко, Олександр Кемпа, Аліса Черепащук, Маруся Слобожан, Юрій Санін, Денис Сухінін, Сергій Познанський, Вікторія Ломач, Сергій Лавренчук, Андрій Котлярчук, Денис Копилов, Костянтин Марахов і Наталія Борисенко.

Організатори виставки нагадали, що постмодерн зародився наприкінці 60-х років минулого століття. Його представники мікшували культурні досягнення різних епох в одному творі, експериментували з формою, кольором, лініями. Сучасні філософи говорять про народження нового явища в мистецтві – метамодерна.

“Ніхто вже не підкаже правильний шлях до абсолютної істини. Кожен мислитель і художник має йти власним шляхом до розуміння завдань і цілей мистецтва”, – пояснюють організатори суть явища.

Джерело: https://dt.ua/UKRAINE/u-kiyevi-vidkrilasya-vistavka-suchasnogo-fotomistectva-metamodern-poshuk-doskonalosti-317783_.html