День Незалежності: організатори обох маршів узгодили терміни проведення

14 Серпня 2019 12:00

Організаторів Маршу захисників України запросили на зустріч до Офісу президента. Про це ветерани повідомили у Facebook.

«Як наслідок вчорашньої пресконференції Оргкомітету Маршу Захисників України, відбулась зустріч в ОПУ», — йдеться в заяві.

Під час зустрічі Офіс президента та організатори Маршу захисників домовились про те, що марш розпочнеться в парку Шевченка, перед червоним корпусом Київського університету і буде буде суттєво розходитись в часі з державними заходами.

Також організатори зазначають, що марш є громадським заходом, який ніяк не повʼязаний з чинною владою або з будь-якою політичною силою.

Організатори повідомили, що на зустрічі вдалось знайти певне взаємопорозуміння в питаннях часу, що є ключовим моментом.

«На виконання місії розведення державних заходів та Маршу Захисників України час початку Маршу переноситься на 11:00. Збір залишається на 10:00 – нас чекає доволі довгий процес вітань, шикування, побудови колон та інше. Це робиться не тільки з метою запобігти маніпуляціям, а і з суто технічних причин – щоб учасники державних заходів мали змогу приєднатись до Маршу після їх завершення, а їх організатори – звільнити Хрещатик від обмежувальних конструкцій для проходження Маршу», — йдеться в повідомленні.

Джерело: https://thebabel.com.ua/news/34264-veteraniv-zaprosili-do-ofisu-prezidenta-pospilkuvatisya-shchodo-provedennya-marshu-zahisnikiv