Київські кінотеатри запрошують на перегляд військових патріотичних фільмів

10 Вересня 2019 16:33

До кінця року в кінотеатрах мережі КП «Київкінофільм» за попереднім груповим замовленням глядачів демонструватимуть фільми «Позивний Зеніт» та «Воїни духу». Стрічки розповідають про наших військових та історію сучасної війни. 

2 вересня КП «Київкінофільм» та правовласники фільмів уклали договори про демонстрацію шести національних стрічок у кінотеатрах Києва містянам та гостям столиці. Це здійснено в рамках проведення заходів військово-патріотичного виховання молоді та збереження пам’яті про подвиги військовослужбовців ЗС України.

На думку авторів стрічок, фільми надихають та схиляють молодь, юнацтво і дітей до фізичного розвитку, свідомого ставлення до подій в країні, духовного зростання та культивують сімейні цінності і дружбу. Автори та режисери – Тетяна Кулаковська і Анна Мартиненко – нагороджені відзнаками за особистий внесок у справі обороноздатності країни, військово-патріотичного виховання молоді, а також внесок у розвиток вітчизняного документального кіно патріотично-просвітницьку роботу.

Насамперед кінопокази розраховані на учнів і студентів навчальних закладів.

Замовляти зручний час та дату організованого перегляду фільмів у кінотеатрах мережі КП «Київкінофільм» («Лейпциг»,«Ліра»,«Дніпро», «Факел», «Флоренція», «ім. Т. Г. Шевченка») потрібно у організаторів
тел.: +380672301340,e-mail: ukrannatan@gmail.com, Анна Мартиненко та Тетяна Кулаковська

Джерело: https://vechirniy.kyiv.ua/news/u-stolychnykh-kinoteatrakh-startuvav-festyval-viys-kovoho-patriotychnoho-kino