В КПІ стартував фестиваль інноваційних проєктів

9 Жовтня 2019 13:31

У Національному технічному університеті України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського» стартував Фестиваль інноваційних проєктів «Sikorsky Challenge 2019».  

Фестиваль вже став щорічним традиційним інноваційним заходом починаючи з 2012 року. Цього року на заході представлено 67 стартапів. Відкрив фестиваль ректор КПІ Михайло Згуровський.

– Сьогоднішній фестиваль націлений на пошук кращих стартапів, та ми сподіваємося, що вони зацікавлять інвесторів. Інвестори, представники бізнесу зацікавлені в пошуку найперспективніших проєктів для розвитку свого бізнесу. За нашими підрахунками вони обирають близько 30% проєктів представлених на нашому майданчику. Космічні, авіаційні, інформаційні технології, зелена енергетика – зазвичай найбільше цікавлять інвесторів,  розповідає пан Згуровський.

Цей фестиваль має на меті об’єднати науковців та бізнес. Адже саме цікаві стартапи – рушійна сила бізнесу. Були на заході і закордонні представники.

Розана Хон з Гонконгу вже втретє в Києві на такому заході. Вона має бізнес і зацікавлена в пошуку креативних проєктів та знайомстві з молодими науковцями. Особливо цікаві пані Розані проєкти, пов’язані з «розумним містом».

– Сьогодні ми заслухаємо студентів та науковців. А інвестори обиратимуть цікаві для себе проєкти. Зараз в Україні дуже активні спеціалісти IT-сфери. Але крім цього є цікавими проєкти і зі сфери медицини, і сільського господарства зазначає Віктор Корсун, член журі Фестивалю.

Також під час заходу можна було ознайомитися з роботами членів МАН (Мала Академія Наук).

Такий щорічний захід дає можливість сподіватися, що українські винахідники не повинні будуть виїжджати за кордон для реалізації своїх проєктів. Що саме тут, в Україні, їхні ідеї втілюватиме у життя бізнес.

Джерело: https://vechirniy.kyiv.ua/news/u-kyyevi-vidkryly-festyval-innovatsiynykh-proektiv