На честь прем’єри фільму «Захар Беркут» у київському метро з’явиться унікальний поїзд

10 Жовтня 2019 15:00

Київський метрополітен 10 жовтня спільно з FILM.UA Distribution запускає унікальний метропоїзд на честь прем’єри історичного екшену «Захар Беркут». Про це повідомляєпресслужба метрополітену.

“Відсьогодні на Оболонсько-Теремківській (синій) лінії метро можна зустріти поїзд, що розповідає цікаві факти з процесу роботи над фільмом”, – йдеться у повідомленні.

Проєкт стане частиною глобальної акції «У кіно на метро», ініційованої FILM.UA Group.

Про що розкажуть?

У поїзді розміщуватимуться освітньо-інформаційні матеріали, присвячені фільму «Захар Беркут», створеному за мотивами однойменної повісті Івана Франка. Вони розповідатимуть про стрічку, від повісті до екранізації, а також про фахівців, які над нею працювали.

Ці матеріали привертатимуть увагу українців до нашої історії й літератури та демонструватимуть, що культурна спадщина може набувати сучасних форм, залишаючись актуальною й цікавою. Вони нагадуватимуть, що українська література й десятки років тому здіймала теми та проблеми, важливі й сьогодні. Зокрема, й написана 137 років тому повість «Захар Беркут», на основі якої створено стрічку.

Повість було включено до шкільної програми з української літератури для 7 класу, а також до іспиту ЗНО. Отже, освітньо-інформаційні матеріали, якими оформлено метропоїзд, матимуть ще одну функцію: зацікавити школярів, заохотити до перегляду фільму та прочитання першоджерела , а також показати, що класичні твори – це зовсім не нудно, а історію можна розповідати яскраво й сучасно.

«Ми переконані, що поїздка у підземці має бути не лише швидкою та безпечною, а й цікавою і пізнавальною для нашого пасажира», – упевнена радник начальника Київського метрополітену Наталка Макогон.

Як довго курсуватиме поїзд?

Метропоїзд курсуватиме синьою гілкою протягом місяця. Стежте за хештегом#укінонаметро в соцмережах та дізнавайтеся більше про проєкт.

Нагадуємо, що фільм «Захар Беркут» режисера Ахтема Сеітаблаєва у співпраці з американським колегою Джоном Віном, виробництва Kinorob та Cinema Day за підтримки Державного агентства України з питань кіно, виходить на великі екрани 10 жовтня 2019 року.

Партнер та консультант стрічки – Міжнародний Фонд Івана Франка. Генеральний медіа-партнер і бродкастер проекту – ТРК «Україна». Дистрибутор в Україні – MMD UA та FILM.UA Distribution.

Джерело: https://shotam.info/u-kyievi-zapuskaiut-unikal-nyy-metropoizd-na-chest-prem-iery-fil-mu-zakhar-berkut/