Нідерланди не підтримають зняття санкцій з РФ без виконання “Мінська”

10 Жовтня 2019 12:00

Уряд Нідерландів не має наміру підтримувати ані зняття, ані послаблення санкцій проти РФ доти, доки Росія не продемонструє реальний прогрес у виконанні “Мінська”.

Про це заявив міністр закордонних справ Нідерландів Стефан Блок після переговорів з українським колегою в Києві, передає Depo.ua з посиланням на “Європейську правду”.

За його словами, Нідерланди виключають можливість послаблення санкцій, якщо не буде виконання Мінських угод з боку РФ.

“Нідерланди не дозволять, щоби санкції проти Росії були послаблені без належної реалізації Мінських угод”, – зазначив глава МЗС Нідерландів.

“Санкції запроваджені після анексії Криму та після всіх дій, які здійснила Росія на Сході України. Можливість зняття або полегшення санкцій буде залежати від поведінки та дій Росії”, – додав він.

Нагадаємо, напередодні Стефан Блок зустрівся у Києві з президентом Володимиром Зеленським. Зеленський не зміг провести зустріч із прем’єр-міністром Нідерландів під час візиту до США, оскільки виникла проблема із браком часу.

У пресслужбі глави держави повідомили, що Зеленський поінформував Блока про безпекову ситуацію на Донбасі, а також про зусилля, спрямовані на припинення бойових дій.

Як відомо, Євросоюз в грудні повинен ухвалити рішення щодо продовження економічних санкцій проти Росії.

Джерело: https://www.depo.ua/ukr/svit/niderlandi-zapevnyayut-shcho-ne-pidtrimayut-znyattya-sanktsiy-z-rf-bez-vikonannya-minska-201910101043158