«Київавтодор» віддав тендер на 1 мільярд гривень «своїм» компаніям, безпідставно відмовивши іншим учасникам

29 листопадаа 2019 13:30

Фото: Информатор

22 жовтня 2019 року Комунальною корпорацією «Київавтодор»  було оголошено тендер на «Капітальний ремонт Столичного шосе на ділянці від мосту через р. Віта до деформаційного шва естакади на перетині Столичного шосе з пр. Науки». Очікувана вартість робіт становила майже 1 мільярд гривень.

Участь у тендері взяли 5 компаній. Дату проведення аукціону призначили на 27 грудня 2019 року, але після предкваліфікації щось мабуть не склалося до такої міри, що порушуючи законодавство і не пояснюючи ніяких причин дату тендеру просто змінили на 2 грудня, що звісно значно зменшує період можливого оскарження відхилення компаній – учасників.

Ситуацію прокоментував директор ТОВ «БК ВР» Роман Донченко: «Тенденція щодо відхилення пропозицій учасників, які не є основними підрядниками КК “Київавтодор”, на жаль, відстежується вже протягом досить тривалого часу, що можна подивитися за допомогою системи Prozorro».

Джерело: https://www.unian.ua/kiev/10772855-kijivavtodor-viddav-tender-na-1-milyard-griven-svojim-kompaniyam-bezpidstavno-vidmovivshi-inshim-uchasnikam.html