Олександр Федоренко: люди мають побачити

14 листопадаа 2019 10:28

Довгоочікуваний детальний аудит діяльності мера Києва Віталія Кличка, КМДА та підпорядкованих структур, який був розпочатий за вказівкою Кабінету міністрів України, тривав більше 15 днів. Однак, незважаючи на те, що масштабна перевірка завершилася місяць тому, кияни й досі не побачили жодних висновків.

Результати затягнули аж на 880 сторінок: столичним чиновникам вручили висновки

Аудит, ініціатором якого виступив Нардеп від політичної партії “Слуги народу” Олександр Ткаченко, стартував після 22 вересня і тривав до 8 жовтня.

Втім, про перші новини щодо отримання офіційних висновків кияни дізналися не від Кабміну чи то столичної мерії, а з посту в соцмережі одного з міських чиновників.

Про факт отримання стало відомо з посту радника Київського міського голови Володимира Бондаренко. Відповідна публікація з’явилася на його сторінці у Фейсбуці 1 листопада.

Результати необхідно оприлюднювати якнайшвидше: кияни мають дізнатися справжні інтереси влади

Втім, на цьому все і завершилося – після даної публікації про висновки жодного слова не повідомлялося ані на сайті КМДА, ані Київради. У Кабміні поки що теж не з’явилося жодного офіційного коментаря.

“Чомусь ми й досі так і не побачили результатів цього аудиту, хоча відповідь була передана чиновникам столичної мерії ще на початку листопада. Їх необхідно оприлюднювати якнайшвидше, аби кияни дізналися, як, насправді, міська влада піклується про інтереси мешканців міста. А напередодні затвердження бюджету на 2020 рік це особливо важливо – люди мають побачити, наскільки ефективно Кличко та міська влада використовує бюджетні кошти киян”, – зазначає голова київського осередку політичної партії Миколи Томенка “Рідна країна” Олександр Федоренко.

Джерело: https://znaj.ua/politics/277167-perevirka-kabminom-diy-vitaliya-klichka-zakinchilasya-kiyani-povinni-diznatisya-vse