У столиці стартує фестиваль творчості дітей та молоді з функціональними обмеженнями

12 листопадаа 2019 15:28

12 листопада стартують концерти-вистави столичного фестивалю творчості дітей та молоді з функціональними обмеженнями “Повіримо у себе”.

У рамках ХХVІІІ Київського міського фестивалю творчості дітей та молоді з функціональними обмеженнями “Повіримо у себе” 12–21 листопада в Києві триватимуть концерти-вистави, у яких візьмуть участь 1000 обдарованих дітей і молодь з інвалідністю з десяти районів міста.

Про це повідомляє Офіційний портал Києва.

Учасники змагатимуться у 12 номінаціях, об’єднаних у 4 напрями у 4-ох вікових категоріях, а також сімейній позаконкурсній презентації. Цьогоріч  виокремлено нові номінації: колаж та декоративний живопис.
Про розклад концертів і вистав можна дізнатися ТУТ.

Довідково.

Уперше фестиваль було проведено в 1993 році, коли 100 дітей з інвалідністю з інтернатів міста та товариства дітей-інвалідів “Церебрал”, Спілки дитячих та юнацьких організацій Києва зібралися на п’ять днів, щоб продемонструвати свої творчі вміння. Метою фестивалю є виявлення та розвиток творчих здібностей дітей та молоді з інвалідністю, формування у громадськості неупередженого ставлення до людей з інвалідністю.

Джерело: https://aspi.com.ua/news/kultura/u-kievi-startuyut-koncerti-vistavi-festivalyu-tvorchosti-ditey-ta-molodi-z