У Києві пройшов Благодійний ярмарок

2 Грудня 2019 13:25

Фото Бориса КОРПУСЕНКА, «Вечірній Київ»

У суботу, 30 листопада, на НСК «Олімпійський» відбувся Благодійний ярмарок, який організував Міжнародний жіночий клуб міста Києва (IWCK).

Благодійну ініціативу підтримали 47 представництв країн з усього світу. Так, кожна виручена гривня з ярмарку буде направлена на допомогу нужденним: жінкам, дітям, людям старшого віку та людям з інвалідністю в Україні.

На головній сцені від країн-учасниць виступали танцювальні та музичні колективи. Але не менш цікаві активності можна було зустріти й біля стендів. Біля кіоску Куби влаштовували майстер-класи із сальси. На стенді США оселився справжній Санта Клаус, який із задоволенням фотографувався з усіма охочими. А ось стенд України розважав присутніх національними піснями та танцями.

Також стенди дивували аутентичними пригощеннями, ручними виробами і сувенірами. Багато представництв країн розпродали всі товари завчасно, за кілька годин до завершення ярмарку. Серед щасливчиків була традиційно Японія, чий стенд із року в рік залишається популярним серед відвідувачів, а також цьогорічні «новачки»:  Іспанія, Індонезія та Мексика.

Джерело: https://vechirniy.kyiv.ua/news/u-kyyevi-vidbuvsya-blahodiynyy-yarmarok-z-tantsyamy-i-pisnyamy