Чому не працюють дієти?

21 Січня 2020 17:47

Один з експертів в галузі хірургічного лікування ожиріння стверджує, що багато дієт не спрацьовують через те, що люди не враховують їх власні якорі ваги, які є індивідуальними для кожної людини. Якщо в організмі зникають певні кілограма, то якір активується і змушує тіло повернути їх на місце. Навіть в тому випадку, якщо людина істотно скорочує кількість калорій. При цьому варіанті тіло просто відкладає про запас більше число калорій, ніж зазвичай, і в результаті, через деякий час вага стає таким же, яким був до початку дієти. Це і доводить до відчаю дуже багатьох людей, дійсно мріють схуднути.

Таку думку висловив експерт в галузі баріатричної хірургії з Університетського коледжу Лондона доктор Ендрю Дженкінсон (Andrew Jenkinson). Він повідав, як людина може схуднути і зберегти досягнуті результати, якщо буде в курсі власного ідеального ваги. На думку експерта, бажаючі схуднути взагалі не повинні рахувати калорії. Відповідно до його теорією, для втрати ваги потрібно знизити рівень інсуліну за рахунок відмови від цукру і рафінованих вуглеводів. Необхідно харчуватися здоровою їжею два-три рази на день, повністю відмовившись від перекусів або дієт.

“Що таке якір ваги? – говорить доктор Дженкінсон. – Уявіть собі, що ви прив’язані до еластичного канату, намагаєтеся рухатися вперед, робите кілька кроків, але потім під дією цього каната ваш відкидає назад до того самого місця, звідки ви стартували. Чим жорсткіше дієта, тим більша кількість кроків вам вдається зробити, але результат завжди буде однаковим, поки ви не відчепиться від каната. Я помітив це на прикладі дуже багатьох своїх пацієнтів. Не потрібно сідати на дієту і скорочувати число калорій, треба міняти харчування, відмовлятися від Ахарія, від закусок і саме це в довгостроковій перспективі дасть той ефект, якого ви очікуєте “.

Джерело: http://zdorovia.com.ua/dieti/43188hirurgi-rozpovili-chomu-ne-pracyuyut-dieti.html