Станції метро “плачуть” та підтікають…

25 Лютого 2020 13:32

Киян стривожили загадкові пристрої у вигляді шлангів на стінах станції метро “Житомирська”. З них тече вода і по стінах ллється в жолоб недалеко від місця, де знаходяться рейки.

Пасажири переживають, що такі патьоки можуть негативно відобразитися на роботі станції. Деякі з них жартують, що прийшла весна і так на станції метро “Житомирська” добувають березовий сік.

У Київському метрополітені нам повідомили, що на станції “Житомирська” йде планова ліквідація патьоку.

Підтечі на станціях київського метрополітену були завжди, з дня відкриття першої станції. Під землею є грунтові води, які негативно впливають на конструкції підземки. Ми робимо все можливе, щоб усунути попадання грунтових вод на станцію “Житомирську”. Нічого нового не відбулося. В даному випадку, робочі нагнітали спеціальну рідину для ліквідації патьоків. Тепер зайве має злитися, поки розчин всередині не закріпиться. Після таких робіт вплив ґрунтових вод на конструкцію станції стане менше “, – пояснили нам в Київському метрополітені.

Відзначимо, що в лютому 2019 року на станції метро “Позняки” помітили потоп . Вода лилася прямо зі стелі на голови пасажирів, які обирають для проходу другий поверх. Співробітники підземки виставили тут кілька обмежувачів, а на підлозі постелили ганчірки.

Тим часом, вранці, 24 лютого, біля станції метро “Сирець” стався потоп через дощ зі снігом, які накрили місто з самого ранку. Потоки води залили проїжджу частину під мостом і автомобілі рухалися по трасі, як катери по річці.

Джерело: https://www.segodnya.ua/ua/kiev/ktransport/stanciya-metro-zaplakala-stalo-izvestna-prichina-podtekov-v-podzemke-1407122.html