Столиця готується до Євро з гімнастики

13 Лютого 2020 13:31

Фото: Федерація художньої гімнастики України

Континентальну першість з художньої гімнастики наша держава прийме вперше в історії

Стартував продаж квитків на 36-й Чемпіонат Європи з художньої гімнастики у Києві, який відбудеться у столиці України з 21 по 24 травня.

За титул найсильніших на континенті змагатимуться близько 700 найсильніших гімнасток з 50-ти країн Європи.  До цих змагань буде прикута увага всього світу, адже вони відбудуться за два місяці до літніх Олімпійських ігор у Токіо-2020. Саме тут, у Києві, будуть розіграні останні ліцензії на Олімпіаду в індивідуальних та групових вправах з художньої гімнастики.

Продаж квитки почався з 11 лютого, через сайт чемпіонату kyiv2020.com та онлайн-платформу concert.ua. Вартість квитків – від 400 гривень, сповіщає прес-служба Федерації гімнастики України. Змагання відбуватимуться у Палаці спорту.

Перший квиток на чемпіонат Європи під час презентації в ТРЦ «Гуллівер» урочисто вручили дев’ятирічній Маргариті Єлісєєвій із Києва. Дівчинка кілька років успішно займалася художньою гімнастикою, але їй довелось піти із цього спорту за станом здоров’я. Та Маргарита перемогла хворобу і не перестала любити гімнастику.

Під час церемонії організатори також вперше в Україні представили офіційний логотип чемпіонату Європи. Його яскраві п’ять кольорів, як п’ять олімпійських кілець, символізують глибокий зв’язок цього виду спорту з олімпійським рухом і принципом єдності сили, волі та розуму.

«Чемпіонат Європи – унікальна нагода для Києва та України продемонструвати всьому світу гостинність та красу нашої країни. Ми маємо шанс не в теорії, а на практиці зміцнити репутацію нашої держави на міжнародній арені, як об’єднуючого центру між сходом та заходом з високим економічним, людським та культурним потенціалом. Зі свого боку, ми як організатори робимо все можливе і неможливе, щоб це свято відбулося на найвищому рівні. Щиро запрошуємо спонсорів, партнерів та волонтерів приєднатися до цієї історичної події», – наголосила президент Федерації гімнастики України Ірина Дерюгіна.

Зауважимо, що у 2020 році Україна вже вдруге прийматиме континентальну першість з художньої гімнастики. Київ був господарем чемпіонату Європи у 2004 році – напередодні Олімпіади в Афінах. У 2013 році Україна провела чемпіонат світу з художньої гімнастики. Також Україна відома як організатор одного з найпопулярніших  міжнародних турнірів серії Ґран-прі «Кубок Дерюгіної», що цьогоріч відбуватиметься у 25-те.

Джерело: https://glavcom.ua/sport/news/kijiv-priyme-jevro-z-gimnastiki-kvitki-koshtuvatimut-vid-400-griven-659070.html