«Софія Київська» долучається до світової ініціативи #MuseumFromHome

31 Березня 2020 14:50

Фото: Софійський музей

З метою уникнення поширення коронавірусної інфекції COVID-19 в Україні запроваджено карантин. Відтак усі музейні заклади країни закриті. Колектив Національного заповідника «Софія Київська»* приносить свої вибачення всім, хто мав бажання відвідати заповідник, і долучається до всесвітньої музейної ініціативи #MuseumFromHome.

У рамках цієї ініціативи ми пропонуємо відвідати Софійський собор — всесвітньо відому пам’ятку архітектури і монументального живопису ХІ ст., що входить до складу пам’яток заповідника, за допомогою віртуального 3D-туру: https://my.matterport.com/show/?m=XxDnKGZfXJG .

Також на наших сторінках у соцмережах та сайті ми щодня публікуємо пости про історію заповідника та його пам’яток; розповідаємо, як з користю провести час на карантині; розміщуємо відеозаписи лекції наших працівників тощо.

Після карантину ми будемо раді вітати всіх у Національному заповіднику «Софія Київська». А поки що підтримуємо челендж #StayAtHome!

https://st-sophia.org.ua/uk/golovna/

https://st-sophia.org.ua/uk/golovna/ (версія для людей з вадами зору)

https://www.facebook.com/SophiaKyiv/
https://www.instagram.com/sophia_of_kyiv/?hl=uk .
https://www.youtube.com/channel/UCX4jJf3yYbnD1-Bonqt3orQ?fbclid=IwAR3t5EGziAoESbNNB3XCNwJHJMlvi7IQX1bKDEDBavXF_1nGRsJoRUG4F7M

З повагою —

прес-служба Національного заповідника «Софія Київська»

Джерело: http://prostir.museum/ua/post/42750