«Їжачок у тумані» закликав носити захисні маски

25 Березня 2020 15:23

Легендарний Їжачок у тумані, у сквері на вулиці Рейтарській, на знак солідарності з киянами, які живуть в умовах карантину, надів на мордочку захисну медичну маску. Хто саме прикрасив скульптуру їжака маскою – невідомо.

“Думаю, що це ініціатива небайдужих киян. Люди, як завжди, жартують, веселяться, незважаючи на карантин. Я таку прикрасу вітаю. Мій їжачок є прикладом для наслідування, тим більше в такій складній ситуації, в якій зараз опинився Київ через коронавірус. Їжачок просить всіх жителів столиці берегти себе і носити захисні медичні маски”, – розповів сайту “Сьогодні” автор пам’ятника Костянтин Скритуцький.

Нагадаємо, це вже не перша маска на Їжачку. Раніше захисний засіб кияни помітили на ньому ще на початку карантину, коли закрилися школи і садки міста.

Тим часом “убезпечилися” і бронзові малюки-засновники Києва на Поштовій площі. Маленькі Кий, Щек, Хорив та їхня сестра Либідь, як і всі свідомі кияни, наділи на обличчя захисні медичні маски. “Убезпечив” малюків-засновників автор зворушливого пам’ятника – скульптор Володимир Журавель.

Джерело: https://www.segodnya.ua/ua/kiev/kother/koronavirus-v-kieve-legendarnyy-ezhik-prizval-gorozhan-nosit-maski-1420854.html