Медики назвали продукти, які захищають від діабету і інсульту

20 Травня 2020 17:52

Зарубіжні медики представили увазі продукти, що захищають від діабету та інсульту. Однією з рекомендацій є вживання груш.

Як пояснили фахівці, через те, що рекомендовані продукти багаті клітковиною, здійснюється величезна користь для здоров’я в усіх напрямках, серед яких зниження ризику діабету, нормалізація роботи шлунково-кишкового тракту, боротьба з ожирінням, а також зменшення ймовірності інсульту. Зокрема, харчовими волокнами багаті груші, які не тільки нормалізують рівень холестерину в крові, але і сприяють зміцненню імунітету.

Авокадо не гірше справляється з поставленим завданням, користь плоду для чоловіків, жінок і дітей обумовлена високим вмістом в ньому корисних речовин, в їх числі вітаміни В, Е, А, С, кальцій, фосфор, калій, залізо. Медики нерідко радять його особам із захворюваннями серцево-судинної системи.

Такі ягоди, як малина і ожина, мають високий рівень клітковини, що також працює на користь профілактики діабету та інсульту, як і інжир. Одним з кращих джерел розчинних і нерозчинних харчових волокон є вівсянка, яку бажано вживати на сніданок. А ось користь гороху для організму полягає в поліпшенні діяльності м’язів серця і прохідності кровоносних судин.

Сочевиця також багата харчовими волокнами, що допомагають збільшити енергію і сприяють обміну речовин. Серед рекомендацій і перевагу саме коричневому рису.

Джерело: https://ukrhealth.net/medyky-nazvaly-produkty-yaki-zahyshhayut-vid-diabetu-i-insultu3463/