Український сомельє вперше отримав золотий диплом і сертифікацію Міжнародної асоціації

22 Травня 2020 16:22

Вперше сомельє з України отримав сертифікат Міжнародної асоціації сомельє. Богдан Павлюх став першим українським сомельє, який отримав золотий диплом і сертифікацію Міжнародної асоціації сомельє (ASI). Про це повідомляє The Village Україна.

Як зазначається, разом зі Станіславом Борисовим він склав іспити ASI та підтвердив свою кваліфікацію на міжнародному рівні, пише Barout.

«Найавторитетніша організація світу для професії Сомельє. Диплом ASI – найбажаніший і найважливіший для кожного сомельє у світі. Цьогоріч із 74 кандидатів тільки 52 отримали позитивну оцінку. І двоє з них – з України», – пояснюють в Асоціації сомельє України.

За словами Павлюха, диплом міжнародного рівня дає розуміння про рівень знань, тому це важливо для тих сомельє, які хочуть працювати за кордоном.

«Диплом ASI – один із дипломів сомельє, що визнають у світі. Тому так, я радий отримати цю відзнаку. В Україні є фахівці, які проходять сертифікації за іншими програмами на зразок Court of Master Sommeliers, тому ми присутні в цій галузі. Але, думаю, важливо, щоб нас бачили у світі; що ми теж представлені в професії, що у нас є спеціалісти», − розповів Павлюх.

Джерело: https://shotam.info/ukrains-kyy-somel-ie-vpershe-otrymav-zolotyy-dyplom-i-sertyfikatsiiu-mizhnarodnoi-asotsiatsii/