“Вата” активізується. Не додавили

3 Червня 2020 12:05

До Конституційного Суду надійшло конституційне подання 50 народних депутатів України щодо закону про амністію протестувальників.

Про це йдеться у повідомленні на сайті Конституційного Суду України.

“Сьогодні, 2 червня, до Конституційного Суду України надійшло конституційне подання 50 народних депутатів України щодо відповідності Конституції України закону “Про недопущення переслідування та покарання осіб з приводу подій, які мали місце під час проведення мирних зібрань, та визнання такими, що втратили чинність, деяких законів України” від 21 лютого 2014 року №743-VІІ”, – йдеться в дописі.

Серед авторів подання – майже у повному складі народні депутати з фракції “Опозиційна платформа – За життя”, позафракційні депутати Антон Поляков, Ганна Скороход, Вадим Новинський, а також депутат від “Слуги народу” Олександр Дубінський.

Вони просять КСУ визнати оспорюваний закон таким, що не відповідає Конституції.

На їх переконання, положення цього закону “суперечать приписам Конституції України, а його прийняття Верховною Радою відбулося з порушенням конституційної процедури розгляду, ухвалення та набрання чинності законами”.

Джерело: https://www.unian.ua/politics/amnistiya-maydanivciv-ksu-prosyat-skasuvati-zakon-pro-amnistiyu-uchasnikiv-maydanu-novini-ukrajina-11021576.html