В аеропортах Києва та Львова пасажири зможуть пройти тест на коронавірус. “Ціна питання” -невідома

13 Липня 2020 13:34

В аеропортах Києва і Львова з’являться лабораторії для проведення ПЛР-тестів пасажирам після повернення в УкраїнуУ МОЗ планують ділити країни на «червоні» та «зелені» зони. За цим визначатимуть необхідність обсервації.

Про це повідомив міністр інфраструктури Владислав Криклій, передає пресслужба Офісу президента.

Криклій розповів, що займається пришвидшенням процесу встановлення таких лабораторій. Прибулі пасажири зможуть робити там ПЛР-тести, й у разі негативного результату не проходити самоізоляцію.

При цьому в уряді не вказують, якою буде вартість цих тестів.

У відомстві разом з Мінцифри розглядають можливість того, щоб результати тестування приходили одразу у додаток «Дій вдома».

Криклій підкреслює, що тестування в аеропорту дасть змогу зменшити час самоізоляції здорових пасажирів, які прибули до України.

В Україні після повернення з країн, які входять до «червоної зони», громадяни повинні проходити двотижневу обсервацію. Щоб раніше вийти із самоізоляції, люди мають пройти ПЛР-тестування власним коштом і отримати негативний результат.

Джерело: https://thebabel.com.ua/news/47102-ministr-krikliy-v-aeroportah-kiyeva-ta-lvova-pasazhiri-zmozhut-proyti-test-na-koronavirus