Майже третина закладів у Києві “бодяжить” антисептики

10 Липня 2020 14:54

Третю частину всіх антисептиків, розміщених на входах у заклади та установи Києва, власники розбавляють водою. Такі результати показала перевірка, проведена Держспоживслужбою столиці.

У службі розповіли, що проводили перевірку вмісту ємностей з антисептиками, виставлених при входах в київські торгово-розважальні центри, в супермаркетах та інших місцях. Для торгових точок та інших закладів наявність антисептика на вході – обов’язкова умова в період карантину за коронавирусу. Тим, хто не дотримується вимог, що загрожує великий штраф – до 17 тисяч гривень.

Виявилося, що розведенням антисептичних засобів водою грішать більш ніж 30% усіх закладів. При цьому в антисептику, який дійсно може боротися з коронавірусом, повинно бути не менше 60% спирту. Розведення речовини робить її бездієвою при захисті від хвороби.

Тим, хто попадається на подібних махінаціях, у службі обіцяють суворі покарання. Перевірки антисептиків у столиці обіцяють продовжити – можливістю оббеззаразити руки в умовах пандемії повинні бути забезпечені всі громадяни.

Джерело: https://kyiv.znaj.ua/322873-kiyanam-vparyuyut-lipoviy-antiseptik-na-vhodah-v-trc-voda-zamist-spirtu