Шкідливі звички для нашого зору

6 Серпня 2020 17:51

Офтальмологи склали список повсякденних звичок, які можуть викликати подразнення очей і знижувати гостроту зору. Медики розповіли, яку небезпеку становить для очей відвідування басейну, використання старої туші і відмова від сонцезахисних окулярів.

Експерти визнали, що відвідування басейну підсилює імунітет і допомагає у профілактиці серцево-судинних недуг. Але якщо плавати і пірнати в хлорованій воді без спеціальних окулярів, або, що ще гірше – не знімаючи контактних лінз – ризик розвитку бактеріальних інфекцій різко зростає.

Дослідження також показали, що неякісна туш для очей негативно впливає на гостроту зору, оскільки є джерелом інфекції.

Офтальмологи радять носити сонцезахисні окуляри навіть взимку, оскільки сонце весь рік є джерелом ультрафіолетової радіації.

Про негативний вплив на зір смартфонів і комп’ютерів, куріння і системи кондиціонування говорилося вже неодноразово. А ось недавні дослідження показали, що надмірна пристрасть до очних крапель теж порушить зорову функцію.

Як правило, при “передозуванні” кровоносні судини очей розширюються і призводять до почервоніння очних яблук. У такому випадку важливо вчасно звернутися до офтальмолога.

Джерело: http://zdorovia.com.ua/ophthalmology/46049shkidlivi-zvichki-dlya-nashogo-zoru.html