Вчені назвали ідеальний час сну для довголіття

19 листопадаа 2020 17:52

Сьогодні серцеві захворювання займають лідируюче місце в світі списку причин передчасної смерті. Тепер вчені з’ясували, що продовжити життя можна, просто змінивши час сну.

Фахівці встановили, що тривалість сну має вирішальне значення для захисту від серцевої недостатності. Виявилося, що у людей з самим здоровим режимом ризик таких захворювань значно нижче.

Певної кількості годин, протягом яких потрібно спати вночі, не існує. Однак “здоровим” вчені назвали сон від семи до восьми годин на добу, повідомляє Express.

«Якщо ви спите від семи до восьми годин, це знизить ризик отримати серцеву недостатність на 42%», – розповіли вчені з Тулейнського університету в Новому Орлеані.

Оцінка здорового сну була заснована на декількох типах» нічного ” поведінки. Зокрема, вчені враховували наявність безсоння, хропіння і апное. Було встановлено, що у людей, які не страждають від цих станів, сон був набагато міцнішим.

Попередні дослідження показали, що люди з апное сну також мають більший ризик розвитку серцевих проблем. Це пов’язано з тим, що апное викликає викид гормонів стресу. Згодом вони підвищують частоту серцевих скорочень і артеріальний тиск, що безпосередньо впливає на розвиток захворювання, пояснили дослідники.

Джерело: LeadeHealth