Українка Ольга Харлан виграла чемпіонат світу в Росії

19 Липня 2014 09:17
nffu.org.ua

nffu.org.ua

Збірна України здобула першу медаль Чемпіонату світу з фехтування, що проходить у Казані.

Наша спортсменка впевнено здолала турнірний шлях, вкотре продемонструвавши високу майстерність, свої лідерські якості та бездоганний професіоналізм.

Лідер української команди шаблісток, Ольга Харлан, другий рік поспіль перемогла на турнірі. У півфінальній зустрічі українка зломила опір росіянки Катерини Дяченко (15:7).

У вирішальній сутичці Харлан перемогла олімпійську чемпіонку Маріель Загуніс зі США (15:12).

Нагадаємо, що Ольга Харлан – Олімпійська чемпіонка та призерка, багаторазова чемпіонка та призерка чемпіонатів світу і Європи, лідер світового рейтингу фехтування на шаблях. Ольга Харлан вдруге в своїй кар’єрі виборює золоту медаль світової першості в особистій першості.