Акторська трупа Київради розіграла спектакль за вказівкою Банкової

25 Грудня 2013 13:41
www.visti.ks.ua

www.visti.ks.ua

Виїзне засідання Київської міської ради не мало депутатського кворуму, що і стало причиною неголосування по жодному з питань порядку денного.

Про це заявив народний депутат Юрій Одарченко, коментуючи звинувачення секретаря Київради Галини Гереги на адресу опозиції щодо невиплат заробітної плати бюджетникам та працівникам КП «Київпастранс».

«На момент, коли депутати від опозиції змогли потрапити до зали, на годиннику було 9:23, а у самому приміщенні я нарахував тільки 57 депутатів Київради. Виходячи зі звичайної для Гереги та її більшості швидкості – 350 млн.грн за 15 хвилин як 19 серпня цього року – депутати не приймали рішення через відсутність свого нелегітимного кворуму» – заявив Одарченко.

Опозиціонер переконаний у тому, що Герега спеціально влаштувала виїзний «спектакль» з єдиною метою – підіграти центральній владі у боротьбі з Євромайданом й звинуватити опозицію у зриві розподілу бюджетних субвенцій у Києві.

У такий спосіб місцева влада має спровокувати «народний» гнів як на опозицію, так і на всіх учасників Євромайдану, які перебуваючи на 1 і 2 поверхах КМДА «заважають» працювати столичній владі у нормальних умовах та здійснювати виплати праціникам бюджетної сфери.

«Герега завчасно знала, що на засіданні не буде кворуму. Саме тому вчора вночі в.о. голови КМДА Голубченко почав розповідати про можливість виплатити зарплати бюджетникам без рішень ради. Судячи з усього, весь час поки депутати проривалися у залу, Герега просто чекала – набагато краще обвинувачувати в зриві бюджетного процесу опозицію, ніж визнати, що, так звана, провладна більшість, насправді, більшості в раді не має» – наполягає Одарченко.

Депутат також звернув увагу на те, що сьогодні депутати Гереги були, як ніколи відкритими: охорона всього два десятка звичайних міліціонерів. Втім, до цього часу, приймаючи «шкурні» питання та проводячи дерибани землі, депутати ховалися за спинами численних спецназівців.

За словами депутата, опозиція не мала на меті робити бюджетників заручниками ситуації. Депутати прийшли з вимогами до Г. Гереги відкликати позов, яким вона просить суд заборонити акції протесту в центрі Києва та перебування учасників мирного протесту в приміщенні КМДА.

«Батьківщина» категорично заявляє про те, що зрив виплат працівникам бюджетної сфери жодним чином не може бути пов’язаний з зривом нелегітимної сесії Київради, оскільки всі необхідні механізми знаходяться в руках Кабінету Міністрів України та КМДА. Разом з тим депутатам Київської міської ради варто вимагати від депутатів Партії регіонів у Верховній Раді нарешті вирішити ситуацію із виборами в Києві та призначити відповідні позачергові вибори » – пояснив Юрій Одарченко.

Джерело: прес-служба Київської міської
партійної організації «ВО «Батьківщина»