До Києва прибуває “Беркут” та солдати внутрішніх військ.

4 Грудня 2013 09:57

У Маріїнський парк біля Кабінету міністрів прибуло 10 великих автобусів із бійцями “Беркут”, про це повідомила “Українська правда”.

Крім цих автобусів у Маріїнському парку перебуває декілька невеликих автобусів і вантажних автомобілів для перевезення людей, що належать МВС.

У дворику Кабміну залишається 5 автобусів типу ПАЗ із бійцями спецпідрозділу “Беркут”.

Ще 8 міліцейських автобусів перегородили вулицю Грушевського, у них перебувають бійці “Беркут” і солдати внутрішніх військ.

Автобуси міліції постійно прибувають. До Кабміну прибуло ще 5 автобусів типу ПАЗ.

Сьогодні о 10 ранку має відбудуться засідання уряду.

Водночас ранок на Майдані Незалежності, де залишаються протестувальники проти влади, традиційно почався з молитви, троє священиків прочитали її зі сцени.

Станом на 7:50 на Майдані Незалежності залишається понад 3 тисяч людей. Багато хто гріється близько багать, зазначає агентство.

У будівлі Київської міськдержадміністрації як і раніше ночують люди з інших регіонів. При цьому прибиральниці намагаються прибирати. Учасники акції перебувають на першому поверсі, а також у колонному залі й біля входу перед ним. Ліфти в КМДА не працюють, а сходи заблоковані активістами. Вони розміщаються тільки на 1-му у 2-му поверхах.

Як і раніше працює штаб національного опору й прес-центр для журналістів у будівлі Федерації профспілок України.

У Жовтневому палаці деякі ще сплять у коридорах і кімнатах для репетицій. Глядацький зал закритий.

Уздовж вулиці Інститутської на деяких ділянках розташовані невеликі місця для ночівлі з наметами, пластмасовими меблями й бочками для багать.

Банкова, як і раніше, перекрита правоохоронцями.