До загонів самооборони Євромайдану вже записалися понад 4 тис. осіб

13 Грудня 2013 13:22
dailylviv.com

dailylviv.com

До загонів самооборони Євромайдану вже записалися понад 4 тис. осіб, повідомляє УНН з посиланням на представників Штабу національного спротиву.

Як зазначив керівник “комендатури загонів самооборони” Андрій Левус, члени загонів самооборони отримують відповідний інструктаж, зокрема, по безпеці та наданню першої медичної допомоги.

Нагадаємо, вчора, на брифінгу, комендант київського Майдану, народний депутат від “Батьківщини” Андрій Парубій заявив, що якщо буде ще одна атака силових структур на мирних мітингувальників, то загони самооборони застосують підручні засоби захисту.

“Ми не гарантуємо, що будемо просто стояти. Ми застосуємо більш ефективні засоби захисту мирних громадян, перш за все жіноцтва. В арсеналі – балони з фарбою, держаки для прапорів, водяні пістолети. До цього був відданий наказ не використовувати ці засоби під час сутичок із правоохоронцями”, – зауважив Андрій Парубій.

За його словами, загони самооборони створено перш за все для захисту від беркутівців та виявлення провокаторів. На сьогодні налічується близько 4 тисяч добровольців. Понад 1000 осіб чергують щодня.

Як відомо, в Києві та інших містах України тривають акції під загальною назвою Євромайдан.