Київський метрополітен пікетують

26 Грудня 2013 15:40
lvivexpres.com

lvivexpres.com

Близько півсотні громадських активістів від партії “Свобода” зараз пікетують центральний офіс Київського метрополітену, де проходять громадські слухання щодо підвищення тарифів на проїзд у столичному транспорті.

Хлопців не пропускає охорона. Засідання проходить в актовій залі на 3-му поверсі, а активісти наразі знаходяться на 1-му.

Мітингувальники аерозольною чорною фарбою розписали стіни холу метрополітену надписами: “Геть корупцію”, “Ні підвищенню”, “Слава Україні”.

Дорогу активістам блокують співробітники метрополітену та охорона адмінбудівлі.
Кілька хвилин активістів послухав заступник голови Київської міської державної адміністрації Михайло Костюк”, кажуть пікетувальники.

“Громадський проект “Стоп тарифи”, що ми розробляли, викрив безліч порушень у транспортній інфраструктурі Києва.

Лише прокуратура після перевірки оголосила про крадіжку 500 тисяч гривень з транспортної інфраструктури, на трамваях вкрадено 21 мільйон. Під час будівництва Подільсько-Вигурівської лінії метро – 11 мільйонів. Навіть після підвищення тарифів, крастимуть не менше. Продаж жетонів передали фірмі Курченка – донецькому олігарху. Договір уклали на 10 років, хоча вони гроші відіб’ють за 7 місяців. Це грабунок”, – заявив активіст Євген Карась.

“Це фальшування народного волевиявлення, відпрацьована система на громадській раді при КМДА”, – зазначає він.
Карась запевняє, що нікого бити не збирається, активісти лише хочуть висловити свою позицію. Також він заявив, що мітингувальники готові позмивати фарбу зі стін, якщо їх пропустять до зали і врахують їхню думку.
Наразі у залі засідань близько сотні осіб. Доповідає керівник метрополітену Володимир Федоренко.

Джерело: Gazeta.ua