Провладний мітинг згорнув наметове містечко у Маріїнському парку Києва

22 Грудня 2013 17:53

miting PR 1

Учасники мітингу на підтримку Віктора Януковича в Маріїнському парку Києва згорнули своє наметове містечко, «щоб зустріти новорічні свята в родинному колі», і закликають мітингувальників на Майдані Незалежності вчинити так само.

Про це йдеться в повідомленні на сайті Партії регіонів.

«Зараз кожен з нас має повернутися в свій дім, зустріти Новий рік і Різдво у колі своєї родини. Бо найголовніше на цій землі – сім’я. Хай політики сядуть за стіл переговорів і дійдуть компромісу, домовляться про мир і злагоду в суспільстві», – цитує прес-служба коменданта наметового містечка регіоналів Олександр Зінченко.

Він запропонував мітингувальникам на майдані Незалежності «провести такі собі малі Олімпійські ігри». «Давайте втихомиримо конфлікти між нами. Адже ми всі українці, ми всі єдині. Давайте проведемо змагання, наприклад, футбольний матч між Майданом єднання і Євромайданом. Нехай у складі кожної футбольної команди буде половина гравців із Маріїнського парку, а половина – з майдану Незалежності. Цим ми повинні символічно показати, що ми єдині, що між нами немає ворожнечі і чвар», – заявив Зінченко.

Також це рішення прийнято тому, що мету акції досягнуто – не допущено державного перевороту в країні. Він запевнив, що в разі потреби, провладний мітинг може відновити свою діяльність.

Позаминулої суботи, 14 грудня, під час акції на Європейській площі в Києві мітинг прихильників дій влади оголосили безстроковим.

Джерело: Радіо Свобода