Розширений Євромайдан вистояв ніч, люди добудовували нові барикади

9 Грудня 2013 09:19

blokada

Євромайдан вночі укріпився на розширених барикадах.
Там чергували депутати від опозиції.

Найвіддаленіший пост від Майдану розміщений на перетинах провулку Кріпосного з вулицями Грушевського та Інститутській. Барикади зведені. Залізні конструкції навіть зварені”, – написав у своєму Facebook нардеп Олег Медуниця.
“Облаштовані пункти обігріву, є підвоз харчів. Тут постійно до півтисячі людей. Чергують нардепи. Хлопці гріються і співають пісень. Атмосфера надзвичайна”, – додав він.

На розі Шовковичної і Богомольця вночі співали пісень.
Під ранок у соціальних мережах з’явилися повідомлення про те, що поблизу театру імені Івана Франку є п’ять автобусів із міліцією.
Євромайдан завмер в очікуванні. По периметру барикад мобілізувалися мітигувальники і загони самооборони. Безпеку Майдану забезпечують ветерани силових структур та колишні воїни-афганці.

До Будинку офіцерів біля Маріїнського парку теж під’їхало близько 20 підозрілих автобусів. Мітингувальники пішли у розвідку, проте до автобусів нікого не пускають, погрожуючи проблемами.

Крім того, у соціальних мережах закликають не вірити провокаторам, які, мовляв, намагаються посварити опозицію з громадськістю.

Також активісти Майдану – демальянсівці збираються провести лежачий протест під стінами Генпрокуратури. Протест має розпочатися о 8 годині ранку.

Джерело: Українська правда, Facebook