Спецпризначенці з водометами оточили Євромайдан (оновлено)

9 Грудня 2013 12:38
fakty.ictv.ua

fakty.ictv.ua

“Тигр” стоїть на повороті вниз на Михайлівську і чогось очікує Автобуси з внутрішніми військами, які прорвали блокаду у Василькові вже дісталися Хрещатика.

Про це повідомив народний депутат від «УДАРу» Тарас Кутовий.

За його словами, автобуси зупинилися біля Бесарабської площі на Хрещатику. «Командування телефонувало і отримувало консультації, що робити далі. Потім колона виїхала на вулицю Володимирську в бік Михайлівської» – сказав Кутовий.

Станом на 11:45 “Тигр” їде убік будинку Профспілок по вулиці Володимирській. Крім того, повідомляється, що кілька автобусів заблоковані біля ЦВК, правоохоронці йдуть пішки. Також повідомляється про водомети на проспекті Червонозоряному.

Станом на 11:53 Кутовий повідомив, що колона “Тигру” стоїть на повороті вниз на Михайлівську і чогось очікує. Як передають очевидці, на бампері головної машини спецпідрозділу “Тигр” прив’язані тросами дві покришки. Як передає Інтерфакс-Україна, колона з 10 транспортних засобів, що належать міліції, зокрема Внутрішнім військам, прибула в понеділок на Михайлівську площу.

У колоні 5 автобусів типу “ПАЗ”, 5 критих вантажних автомобілів, один автобус “Scania” і машина швидкої допомоги. На даний момент всі транспортні засоби стоять з увімкненими двигунами перед перехрестям з вулицею Михайлівська. Особовий склад перебуває всередині.

Крім того, на Бессарабську площу у Києві прибула автоколона з правоохоронцями. Колона прибула зі сторони бульвару Лесі Українки зупинилась біля Бессарабського ринку. В колону входять 4 вантажні автомобілі з правоохоронцями, два великі автобуси і чотири маленькі. Правоохоронці вдягнені в чорну форму, схожу на форму внутрішніх військ.

Джерело: Факти.ICTV