Столичним транпортникам заборгували зарплатню за кілька місяців

21 Грудня 2013 21:03

kyyivpastrans_straykУ суботу 21 грудня водії усіх депо міста Києва виїхали на маршрути з плакатами, де висловлювали своє незадоволення кількамісячною затримкою зарплатні та несправедливим розподілом бюджетних коштів, щоі спрямовуються на розкішне утримання високопосадовців та фінансування репресивних органів, повідомляє “Всеукраїнський Страйковий Комітет” на своїй сторінці у “Фейсбуці”.

Зокрема, на плакатах були гасла: “Янукович й депутати поверніть наші зарплати”, “Ментам закупили кийки й автомати, а я вже півроку сиджу без зарплати”, “Зарплаты не было и нету – спасибо партии за это”, “Я готовий до всеукраїнського страйку, а ти?”.

“Попри заяви представників влади про повне погашення заборгованості перед київськими транспортникам, понад 10 тисяч працівників “Київпастрансу” досі не отримали зарплатню навіть за жовтень. Загальна сума боргу, відповідно до інформації прокуратури м. Києва, складає 93 млн. грн.”, – повідомляють у страйковому комітеті.

Нагадаємо, впродовж останнього місяця київські транспортники були змушені працювати понаднормово, перевозячи, в тому числі вночі, працівників МВС та військовослужбовців внутрішніх військ між центром міста та місцями їхньої тимчасової дислокації.

Джерело: еспресо.tv