Тепер телеканали контролюватимуть жорстоко?

28 Грудня 2013 16:22
uzhinform.com

uzhinform.com

“Президент звинуватив у зраді власників центральних телеканалів, оскільки підконтрольні їм ЗМІ об’єктивно висвітлювали події Євромайдану. Однак Майдан, що не дав очевидних , відчутних результатів, змусив олігархів втягнути кігті – їх “вольниця” закінчилася”, – зазначає у своїй статті  головний редактор “Дзеркала тижня” Юлія Мостова.

“Канали передані під жорсткий контроль команді, сформованій президентом і його старшим сином. Нагорі піраміди – Олександр Гурбич – кадр, перевірений з часів донецького губернаторства Януковича, що замикається безпосередньо на сина президента Олександра.

Під ним – Юрій Чмирь, новопризначений заступник глави АП, покликаний курувати виробленням та розгоном сигналу у ЗМІ. Йому на допомогу – Михайло Погребинський, Ганна Герман та Роман Костриця”, – наголошується в матеріалі.

“Паралельно відновлюється і російська гілка на дереві виборчої кампанії: у грі – Владислав Сурков і, зрозуміло, автор плаката про три сорти України – Володимир Грановський, який розім’яв інтелектуальні м’язи у спільній роботі з Глаз’євим. Ще трохи організаційних зусиль, необхідних для налагодження ланцюга проходження сигналу – і медійний асфальтоукладальник рушить з місця. Тисячі газет, радіостанцій, сайтів, каналів покриють корою інформаційний простір”, – зазначається у статті.

“Зрозуміло, найвільнішим залишиться Інтернет, з якого, за даними соціологів, інформацію отримують 35% громадян. Але при цьому не будемо забувати про те, що 93% все ще продовжують її отримувати з телевізора. Окрім того, влада перейшла межу – на потік поставлено такі методи, як злом електронних поштових скриньок; несанкціоноване судом аудіо- та відеопрослуховування; фейкові повідомлення атаки на сайти і т.і.”, – пише Мостова.