У Києві помер чоловік, побитий “Беркутом” за Майдан

24 Грудня 2013 17:43
podrobnosti.ua

podrobnosti.ua

У Києві міліція жорстоко побила 41 -річного Павла Мазуренко , який від отриманих травм помер у реанімації. Після побиття потерпілий повідомив друзів по телефону , що силовики побили його “за Майдан”.

Про це повідомив товариш Павла Сергій Сиротенко у Facebook. . За його словами, наряд “Беркута ” зустрів Павла 18 грудня на вул. Гната Юри дорогою додому.

“Силовики запитали документи. Замість документів у Павла була ксерокопія, з цього зробили висновок – приїхав на Майдан , мовляв , паспорт забрали старші . Зі словами ” як нам набрид ваш Майдан троє беркутівців жорстоко побили Павла і залишили на вулиці. Він сам добрався додому. Дружина викликала” швидку “. Лікарі запропонували везти до лікарні, але Павло відмовився, бо дорого. Думав, що обійдеться, але не обійшлося. Через два дні він помер у реанімації 12 – ї лікарні на Підвисоцького “, – повідомив Сиротенко.

За його словами , в медустанову прийшов капітан Шевченківського РВВС , тому що в історії хвороби було записано – побитий на Майдані. Взяв свідчення у дружини Лесі, яка розповіла про всі обставини смерті. Тіло направили на судмедекспертизу.

“Сьогодні судмедексперти встановили діагноз -” пневмонія “.  Леся – в ​​шоці. Убили людину і списали на пневмонію ” , – обурюється Сиротенко.

За його словами , близькі Павла шукають адвоката, щоб юридично можна було довести , що смерть активіста Майдану сталася через побиття , а також щоб знайти винних у побитті , що спричинило смерть.

Раніше повідомлялося, як у Києві беркутівці жорстоко побили і затримали студентів зі Львова, які брали участь у Майдані.