Євромайданівці пікетують київське управління ДАІ

3 Січня 2014 16:09
lvivexpres.com

lvivexpres.com

Активісти Євромайдану пікетують будівлю київського управління ДАІ по вул. Богдана Хмельницького. Про це повідомили в прес-службі ВО “Свобода”.

“Така акція була зумовлена численними затриманнями та шантажем учасників Автомайдану, які чинять працівники ДАІ, а також відвертими погрозами з боку міліції та переслідуванням власників автомобілів”, – йдеться в повідомленні.
Кількість учасників акції в “Свободі” оцінили в 2 тисячі, УНІАН повідомляє про 300 мітингувальників.

Біля будівлі ДАІ стоять близько 10 автомобілів учасників Автомайдану з піднятими капотами. Рух на вулиці заблоковано. Вхід в управління ДАІ охороняють кілька міліціонерів.

У “Свободі” розповіли, що пікетувальники звернулися на п’ятий поверх у приймальню столичного керівника Анатолія Курінного, але той виявився у відпустці. Прес-секретаря на місці не виявилося. В інспекції будь-які утиски заперечують.

“Дві представниці ДАІ повідомили, що ніяких наказів щодо затримання автомайданівців Державтоінспекція не видавала. Окрім того, вранці відбувся брифінг для ЗМІ, де повідомили, що затримували тільки тих, хто чинив порушення”, – повідомили опозиціонери.

Народних депутатів разом з пікетувальниками направили в громадську приймальню. Станом на 15:15 там проходила зустріч парламентарів із заступником керівника столичного ДАІ Ігорем Опанасенком.
Як повідомлялося, ДАІ починала викликати на співбесіди людей, які 29 грудня їздили у Межигір’я до резиденції президента Віктора Януковича. Інспектори особисто приходять до активістів додому.

Як повідомлялося, вчора, 2 січня, коменданти Будинку профспілок на брифінгу поскаржилися на те, що міліція не пропускає до Майдану авто, що забезпечують життєдіяльність наметового містечка.

Джерело: Українська правда