Лідери опозиції пообіцяли чекати відповіді від Януковича до завтра, а завтра – на барикади!

22 Січня 2014 20:26
www.radiosvoboda.org

www.radiosvoboda.org

На Народній раді лідери опозиції по черзі розповіли про, що вони говорили з Януковичем і, що кожен з них для себе вирішив.

Лідер Удара Віталій Кличко заявив зі сцени на Майдані, що на переговорах в Адміністрації президента вони не почули від Віктора Януковича ніякої реакції на вимоги Майдана.

” На запитання чи збирається президент розглядати дострокові вибори – відповіді не отримано. Чи можлива відставка Кабміну – можливо, але треба погодити на черговій сесії, що збереться, і ПР повинна затвердити, згодна вона буде чи ні”, – сказав він.

“У вас, президент, є можливість вирішити це питання. Дострокові вибори змінять ситуацію без крові. Ми будемо робити все, щоб добитися цього. Почуйте людей. Не ігноруйте їх”, – звернувся Кличко до Януковича зі сцени.

Арсеній Яценюк від себе додав, що реакції від Януковича вони чекатимуть 24 години. Якщо її не буде, то він сам піде на барикади.

“Завтра підемо уперед: якщо куля в лоб, то куля в лоб. Але чесно, справедливо і сміливо”, сказав Яценюк.

Олег Тягнибок закликав українців до боротьби “на кожному клаптику землі”. На його думку, сьогоднішня смерть 5 героїв зробила Україну вже іншою. Слова “або вони, або ми” набрали конкретного змісту, – сказав Тягнибок.

Він повідомив, що опозиція збиратиме підписи, щоб легітимізувати діяльність створеної сьогодні Народної ради, народного уряду.

“Ми маємо стати дисциплінованою, єдиною армією, яка приведе нас до звитяги проти цього режиму”, – сказав Тягнибок.

“Бажання помсти є почесне, але пам’ятаймо: на нас лежить відповідальність за завтрашній день, а помста – це страва, яку їдять холодною”, – сказав Тягнибок.

“Тримаймося, борімося і ми досягнемо мети”, – резюмував він.

Джерело: Рідний Київ