Мітингувальники на Грушевського масово отримують SMS із погрозами

21 Січня 2014 11:50

foto telefona

На номери мобільних телефонів мітингувальників, які перебувають на вулиці Грушевського, надходять анонімні SMS-повідомлення про фіксацію їх як “учасників масових заворушень”, повідомляє Gazeta.ua.

У повідомленнях сказано: “Шановний абоненте, ви зареєстровані як учасник масових заворушень”. “Ідентифікують, які номери перебувають в районі подій. Це не секрет, що на будь-якій події в тому чи іншому місті, можна вирахувати номер”, – зазначив один з коментаторів у соцмережі.

Зазначимо, компанія Київстар спростувала свою причетність до розсилання SMS про нібито “реєстрацію учасників масових заворушень”. З такою заявою виступив мобільний оператор на своєму офіційному сайті.

За даними компанії, це вже не перший випадок, коли зловмисники використовують незаконне обладнання для здійснення таких розсилок.

“Згідно з чинним законодавством ми суворо дотримуємося умови конфіденційності інформації про абонентів, їхніх телефонних номерів і місця знаходження. Ми знаємо про існування обладнання (так звані “піратські базові станції”), яке дозволяє розсилати SMS і здійснювати дзвінки на мобільні телефони абонентам будь-яких операторів, які знаходяться в певному районі. Але як оператор ми не маємо технічної можливості побачити діяльність такої станції”, – сказано в повідомленні.