Музей історії міста запрошує на виставку «Юрій Хіміч: Художник і місто»

30 Січня 2014 19:45
www.day.kiev.ua

www.day.kiev.ua

4 лютого о 18:00 у Музеї історії міста Києва відбудеться відкриття виставки «Юрій Хіміч: Художник і місто». Триватиме виставка до 4 березня за адресою: вул. Б. Хмельницького, 7, інформує прес-служба КМДА.

Протягом місяця кияни та гості міста зможуть побачити близько 50 полотен майстра. Архітектор за освітою, але художник за покликанням, Юрій Хіміч умів передавати свої знання про архітектуру мовою образотворчого мистецтва. Художні критики зазначають, що він мав дар розпізнавати «душу місцевості», був художником міста, його міські пейзажі передають саме духовну суть багатьох міст. Він створював етюди у Львові і Карпатах, Чернігові і Переяславі-Хмельницькому, Бахчисараї і Судаку, Хельсінках і Празі, але головним джерелом натхнення для нього був Київ.

Відомий український митець, майстер акварелі, заслужений художник України, художник-шістдесятник Юрій Хіміч провів десятки власних виставок в Україні, Росії, Угорщині та США. Його роботи зберігаються в музеях України, Росії, Прибалтики, Польщі та у приватних колекціях колишніх послів США в Україні Уільяма Міллера та Карлоса Паскуаля. Також великий майстер залишив по собі неоціненну мистецьку спадщину та цілу плеяду учнів, так звану «школу Юрія Хіміча».

Акредитація представників засобів масової інформації за телефоном: 063-287-18-80.

Джерело: eveningkiev.com