На дороги Києва сипали cіль та вивозили сніг

31 Січня 2014 12:07
www.rivnepost.rv.ua

www.rivnepost.rv.ua

Для запобігання утворенню ожеледиці працівники КК “Київавтодор” протягом минулої доби використали більше 39 тонн солі та 245 тонн піщано-соляної суміші, повідомили у прес-службі КМДА.

Для роботи на дорогах столиці було задіяно 259 одиниць техніки та 561 працівник корпорації. Силами дорожників було розчищено 1,213 тис. км автошляхів та 3,152 млн. кв. м. тротуарів.

Нічної пори сніг вивозили з таких ділянок: вул. Червоноармійська, вул. Шовковична, Лаврська, просп. Перемоги, транспортна розв’язка на Московській площі, Московський міст (низова сторона) та багатьох інших.

Загалом з вулично-шляхової мережі міста за добу вивезли 1616 тонн снігу, з початку ж снігопадів ця цифра склала більше 24 500 тонн.

Працівники “Київавтодору” також розчищають від снігу зупинки громадського транспорту, підходи до підземних і надземних пішохідних переходів, сходові марші, а також другорядні вулиці міста. Крім того, поблизу водойм обледенілі покриття проїжджих частин повторно обробляються реагентами.
На базі підприємств корпорації проводиться виготовлення піщано-соляної суміші для подальшої боротьби з наслідками снігопадів. Наразі вже виготовлено понад 5,8 тис. тонн. Також поповнюються запаси паливно-мастильних матеріалів.