Нові тарифи на проїзд в комунальному транспорті почнуть діяти з 1 лютого

21 Січня 2014 09:39
kyiv.pravda.com.ua

kyiv.pravda.com.ua

З 1 лютого планується ввести в дію новий тариф разової поїздки в комунальному транспорті, вартість якої складатиме 3 гривні. Про це в ефірі ТРК «Київ» у програмі «Столиця» заявив заступник голови КМДА Михайло Костюк.

Разом із тим, він наголосив, що оптовий споживач транспортних послуг не відчує подорожчання, оскільки вартість проїзних залишиться на рівні 2013 року. Так, проїзний квиток на місяць на будь-який один наземний вид транспорту складатиме 80 грн., на два – 130 грн. і 160 грн. на всі види наземного громадського транспорту. Проїзний для метрополітену коштуватиме 95 грн., для метро та одного з видів наземного транспорту – 150 грн. Проїзний на всі види громадського транспорту коштуватиме 230 грн., як і сьогодні.

Вартість будь-якого проїзного для студентів відповідно до законодавства складає 50% від повної вартості проїзного квитка. Крім того, збільшення вартості разової поїздки комунальним транспортом не торкнеться незахищених верств населення. Усі пільговики, які отримали таке право, й надалі користуватимуться транспортними послугами безкоштовно.

Михайло Костюк також зауважив, що після зміни тарифу жетони метрополітену змінять колір із синього на зелений, вигляд проїзних квитків залишиться незмінним.

Джерело: eveningkiev.com