Після сутичок з “Беркутом” і “Грифоном” постраждали 11 осіб, двох з них госпіталізовано

11 Січня 2014 15:10
dt.ua

dt.ua

Двоє постраждалих госпіталізовані після зіткнень біля Києво-Святошинського райсуду та Святошинського райуправління міліції в ніч з п’ятниці на суботу. Всього в лікарні після цих подій були доставлені 11 осіб. Такі попередні дані повідомили у прес-службі омбудсмена.

Як у свою чергу уточнили в департаменті охорони здоров’я КМДА, в результаті нічних сутичок 11 осіб з різним ступенем тілесних ушкоджень були доставлені транспортом екстреної медичної допомоги в Київську міську клінічну лікарню №17 та Київську обласну лікарню.

Працівники секретаріату уповноваженого Верховної Ради з прав людини, після відвідування лікарень встановили, що 5 осіб відмовилися від госпіталізації, у 4 осіб – незначні тілесні ушкодження, і вони госпіталізації не потребували, 2 людини були госпіталізовані. Перевірка триває.

Зокрема, як відомо, в реанімацію був госпіталізований екс-міністр внутрішніх справ Юрій Луценко. Йому розбили голову. Після зробленої томографії лікарі діагностували закриту черепно-мозкову травму, струс мозку, три підшкірні гематоми і наклали на голові шов довжиною 3 см. Зараз політик перебуває в реанімації, він у свідомості, але до нього нікого не пускають.

Разом з тим, як раніше повідомили в прокуратурі, офіційних заяв про побиття людей працівниками міліції в даний час не надходило. Тим не менш, після повідомлень в ЗМІ розпочато слідство і відкрито кримінальне провадження за ч. 2 ст. 365 КК України “Перевищення службових повноважень”.

У той же час, в МВС в свою чергу відкрили по тим же подіям ряд кримінальних проваджень проти активістів за хуліганство, втручання в діяльність суду та насильство щодо працівників правоохоронних органів. У міліції також повідомили про “двох дясятках постраждалих “беркутівців”.

Джерело: DT.UA