Р.Луцишин став бронзовим призером третього етапу Кубка світу з велоспорту на треку

22 Січня 2014 16:19

Українець Роман Луцишин став бронзовим призером третього етапу Кубка світу з велоспорту та переможцем в груповій гонці на очки, передає УНН.

У мексиканському місті Гвадалахара пройшов ІІІ етап Кубка світу з велоспорту на треку.

Участь у змаганнях взяли 24 спортсмени, зокрема й українець Роман Луцишин.

У груповій гонці на очки, що включає 120 кіл (30 км) із дванадцятьма проміжними фінішами, Роман став бронзовим призером. В його активі – 34 бали.

Випередили нашого земляка Кирило Свєшніков (Росія) й Томас Скуллі (Нова Зеландія).

За результатами трьох етапів Кубка світу Роман Луцишин став переможцем турніру в груповій гонці на очки.

Нагадаємо, що Роман вже вигравав бронзову нагороду на етапі Кубка світу в мексиканському місті Агуаскальєнтес.

Джерело: unn.com.ua